Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

info

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Please wait while JT SlideShow is loading images...
5SDMAICSix Sigma
Please wait while JT SlideShow is loading images...
HACCPKurz OpatrovaniaKurz Uctovnictva
Please wait while JT SlideShow is loading images...
FrencizaISO certifikaciaUradne preklady

Odkiaľ ste sa o nás dozvedeli?

Plagát / Leták - 50%
Na internetovej stránke - 15%
Na Bildboarde - 12.5%
Obľúbená TV, alebo Rádio - 2.5%
Iná forma propagácie - 20%
Program Líder

Aj takto končia naši študenti v programe Líder ročník, konkretne tento je z 2015/2016:

Aj takto končia naši študenti v programe Líder ročník, konkretne tento je z 2014/2015:>> CHCEM SA ZAPOJIŤ DO PROGRAMU LÍDER
TENTO ROK 2016/2017 <<programlidernahladPredstavenie programu LÍDER

Inštitút Vzdelávania Mateja Korvína je spoločnosť, ktorá už viac ako 7 rokov úspešne pôsobí na vzdelávacom trhu a je známa takmer vo všetkých regiónoch Slovenska a svoju činnosť rozšírila aj do Českej republiky.

S hrdosťou Vám predstavujeme unikátny program LÍDERktorý je určený pre študentov základných a stredných škôl so zapojením učiteľov a školy.

Čo je program líder?

  • program Líder je jedinečný model ako zapojiť každého žiaka a študenta do LEADERSHIPOVÉHO programu na báze alternatívnej výučby cudzích jazykov. Program obsahuje školenia vedené certifikovaným trénerom, ktorý bol školený v USA a je členom John Maxwell Team. 

  • prostredníctvom programu Líder je možné čerpať finančné prostriedky z  Nadačného Fondu Inštitútu Vzdelávania Mateja Korvínaktorý bude slúžiť na financovanie jazykových aktivít žiakov ZŠ a SŠ, podpora Leadershipového programu.

  • cieľom programu Líder je nájsť v priebehu 4-5 rokov výnimočných, jedinečných a nadaných žiakov, či študentov, ďalej s nimi pracovať a vypestovať v nich návyky úspešných ľudí. Základnou filozofiou leadeship-u je, že ak chceš v ľuďoch zapaľovať oheň, v tebe musí horieť. Ako to dosiahnúť?

Počas štúdia Ti budeme z Nadačného Fondu Inštitútu Vzdelávania Mateja Korvína spolufinancovať tvoje vzdelávanie jazykových kurzov podľa tvojho výberu v rozsahu 50 hodín každý školský rok. Zapojením sa do programu LÍDER získaš od nás vzdelávanie v hodnote 682 € v priebehu 10 mesiacov. Tvoja spoluúčasť je od 8,90€ mesačne v závislosti od Tvojej školy. Ponúkame 3 rôzne varianty zapojenia sa do programu (viď obrázok nižšie). Cena pre študenta na CELÝ ŠKOLSKÝ ROK je od 89€ do 139€, ak je Tvoja škola úspešne prihlásená do programu Líder aj tento školský rok.

financovanie

Čo získaš zápisom do programu?

  • 50 hodín anglického jazyka alternatívnou výučbou, ktorá od 1. hodiny učí praktickú časť jazyka, teda rozprávanie. Tieto hodiny sú v hodnote 249€.

  • hodiny s Native Speakrom, kde z 50 hodín je 10 hodín s certifikovaným trénerom John Maxwell Team, kde sa v angličtine naučíš metódy, nástroje a techniky, ako nájsť v sebe motiváciu, vybudovať úspech a radosť z napredovania.Tieto hodiny sú v hodnote 100€.

  • pre každého študenta celodenný motivačný tréning "Deň plný sily", kde účastníci prechádzajú transformáciou myslenia, získavajú osobnú skúsenosť z prekonávania vlastných strachov a ďalšie cenné znalosti a zážitky. Celý tréning v hodnote 333.

  • NAVYŠE: zľavu 30% na všetky kurzy z portfólia Inštitútu Vzdelávania Mateja Korvína pre rodičov detí, ktoré sa zapoja do programu LÍDER


HODNOTA CELÉHO PROGRAMU JE 682€,

Tvoja účasť 
už od 129€ za celý školský rok

Ako sa môžeš zapojiť?

Vyberieš si jazykový kurz, ktorý chceš počas školského roka navštevovať, vyplníš prihlášku a my sa Ti ozveme.

Program líder beží v tomto školskom roku 2015/2016 v mestách Banská Bystica, Bratislava, Prešov a Snina. Ďalšie mestá budú rozšírené v nasledujúcom školskom roku.

Každý študent sa môže zapojiť do programu LÍDER jeden krát. Každá ďalšia vzdelávacia aktivita je spoplatnená podľa platného cenníka.

>> CHCEM SA ZAPOJIŤ DO PROGRAMU LÍDER <<


 
Share to Facebook Share to Google